Vydali sme anglické EP I WILL GO

V októbri sa nám podaril takpovediac "husársky kúsok". V rámci dvojdňového nácviku (12. - 13. 10. 2018) na konferenciu ENC (European Network of Communities) sme v našich priestoroch vďaka Tomášovi Palajovi (vedúci technického tímu Martindomu) nahrali 4 naše skladby preložené do angličtiny. Počas nasledujúceho týždňa nahrávky spracoval, zmixoval a zmastroval Matej Fesič (člen chválovej služby Martindomu ) a o grafický návrh obalu CD sa postaral Andrej Kmeťo (Ideas&Innovations). Zásielka čerstvo vylisovaných CD dorazila do Infocentra v stredu 31. 10. 2018. Veľmi nás to potešilo, pretože toto CD sme chceli priniesť na spomínanú konferenciu, aby sme ho mohli ponúknuť ľuďom z rôznych kútov Európy. CD nepredávame, no ľudia môžu podporiť našu službu dobrovoľným príspevkom. Dostať sa k nemu môžete na našich otvorených stretnutiach Streda na Rožňavskej 17 a aj tiež cez Ver.sk, kde môžete podporiť dobrovoľným príspevkom službu nášho spoločenstva.

CD obsahuje piesne: In my arms (Na rukách ťa prenesiem), Abba, I will go (Nechám sa viesť) a Bind me (Pripútaj ma).

Kapela: Eva Hrešková - spev a vokály, Martina Belejová - spev, vokály a akustická gitara, Ján Beňo - klávesy, Marek Majkút - elektrická gitara, Peter Volf - basgitara, Alexander Kutka - husle a na bicích si u nás "zahosťoval" Lukáš Krivda zo spoločenstva MaranaTha z Prešova.

Piesne z CD sme hrali počas konferencie a postupne ich zverejníme na našom YouTube kanáli. Tu je zatiaľ ukážka piesne In my arms - VIDEO a piesne I will go - VIDEO.

Pre lepšiu komunikáciu s anglicky hovoriacimi priateľmi sme na FB založili stránku Martindom Worship, ktorá je zatiaľ celá v angličtine. Môžete nás začať sledovať TU.

No a pripravili sme aj jednoduchý SPEVNÍK, ktorý si môžete stiahnuť už teraz TU.


 

 
autor
Ja osobne začínam vynechávať slovo modlitba zo svojho slovníka. Zdá sa mi, že pod týmto slovom si väčšina kresťanov ..
 
autor
Posledné mesiace boli či už pre vládu alebo parlament veľmi hektické. Zavraždením novinára Janka Kuciaka a jeho ..
 
autor
Pán miluje, keď s ním kráčaš po ceste, ktorú ti vybral.
 
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

10.90 €
8.72 €

9.90 €
7.92 €


 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 04 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie