GLS – Kresťanská konferencia o vodcovstve

Našou ambíciou je pomáhať ľuďom rozvíjať sa. Medzi dôležité oblasti, ktorým sa venujeme patrí výchova a rozvoj lídrov. Lídrov, ktorí budú viesť nielen svoju rodinu, kolegov, členov svojich spoločenstiev, ale zároveň budú vstupovať do svojho povolania v zamestnaní i v službe.
V dňoch 25. a 26. novembra 2016 sa v Bratislave uskutoční 5.ročník konferencie pre lídrov -The Global Leadership Summit (ďalej len "GLS"). GLS je kresťanská konferencia o vodcovstve, inovácii a zmene a zároveň najväčšia svetová akcia pre lídrov, vodcov a pastorov, ktorá združuje vyše 200 tisíc vodcov zo sveta cirkvi, biznisu, komunitnej, sociálnej sféry a štátnej správy, aby sa spoločne učili, ako viesť presne tam, kam boli povolaní.
Tím pracovníkov a dobrovoľníkov z nášho Spoločenstva sa pravidelne zúčastňuje tejto konferencie. Tešíme sa, že na konferencii budeme aj počas tohto ročníka, kde budú vyučovať rečníci svetovej úrovne z oblasti cirkvi, akademického sveta a biznisu. Súčasťou programu budú prednášky svetových expertov v oblasti vodcovstva a koučingu Melindy Gates, Billa Hybelsa, Johna C. Maxwella a iných.
Táto konferencia je určená pre každého, kto potrebuje nový impulz do vedenia a komu nie je budúcnosť ľahostajná. Ak by ste radi aj vy prišli na konferenciu, radi sa tam s vami uvidíme.


 
autor
Ja osobne začínam vynechávať slovo modlitba zo svojho slovníka. Zdá sa mi, že pod týmto slovom si väčšina kresťanov ..
 
autor
Posledné mesiace boli či už pre vládu alebo parlament veľmi hektické. Zavraždením novinára Janka Kuciaka a jeho ..
 
autor
Pán miluje, keď s ním kráčaš po ceste, ktorú ti vybral.
 
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

10.90 €
8.72 €

9.90 €
7.92 €


 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 04 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie