Boh nie je mŕtvy - film

V rámci konferencie KVM sme pozývali študentov na film „Boh nie je mŕtvy", rozdávali sme im letáky, ale hlavne a z čoho mám najväčšiu radosť, aj sme sa za študentov modlili a hovorili sme im o Bohu.

Nič sme nechceli uponáhľať a tak sme sa prvú pol hodinu modlili, vnímali priamo na mieste čo nám chce Boh povedať a aj sme si navzájom žehnali a modlili sa za seba. Čas, počas ktorého sme potom boli na chodníku pre ľudí bol pre mňa osobne veľkým požehnaním a povzbudením. Keď sme sa s viacerými ľuďmi rozprávali, tak náš rozhovor skončil modlitbou. Veľmi nám v tom pomohli aj nové veľmi nápadité a originálne evanjelizačné letáky (a)THEO test. Vlastne sme ľudí pozývali, aby sa dali otestovať a rozhovor sa vždy ubral hlbokým smerom a svedčením. Takéto malé výjazdy ma vždy naštartujú a povzbudia do svedčenia o našom Pánovi. Vlastne je to tak jednoduché ísť na pár hodín medzi ľudí a tak veľa Boh dokáže zmeniť v ich životoch. Aj po skončení filmu bol priestor na rozhovory a modlitby za ľudí.

Ak by ste si chceli vyskúšať na vlastnej koži aké to je vidieť takto Boha v akcii, tak vás už v predstihu pozývam na evanjelizáciu v rámci projektu God Zone dňa 20. 11. 2014 a predbežne aj na plánovaný druhý ročník akcie Svetlo v tmách 12. - 13. 12. 2014.

 
autor
Ja osobne začínam vynechávať slovo modlitba zo svojho slovníka. Zdá sa mi, že pod týmto slovom si väčšina kresťanov ..
 
autor
Posledné mesiace boli či už pre vládu alebo parlament veľmi hektické. Zavraždením novinára Janka Kuciaka a jeho ..
 
autor
Pán miluje, keď s ním kráčaš po ceste, ktorú ti vybral.
 
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

10.90 €
8.72 €

9.90 €
7.92 €


 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 04 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie