Aký bol Campfest 2013?

Tohtoročný Campfest bol výnimočný aj tým, že sme tam za spoločenstvo mali okrem stánku VER.sk aj svoj biblický stánok. V stánku sme predávali naše biblie 1 SLOVO ale nielen to. Modlili sme sa s niektorými ľudmi, ktorí si prišli pozrieť biblie a aj sme sa s viacerými rozprávali. Modlili sme sa aj za seba navzájom a bol som Bohom trošku prekvapený keď sa "tradičná" tímová modlitba prehupla do takmer hodinovej hlbokej modlitby a žehnania. Som Bohu veľmi vdačný za každého z vás, ktorí ste nám prišli pomôcť do nášho stánku. Ďakujem aj za všetky vaše modlitby.

Okrem ponúkania biblií sme na CF mali aj veľkú súťaž - rozdali sme cca 500 nálepiek, ktoré si ľudia lepili na stany. Náhodným výberom potom naša "biblická hliadka" v piatok a sobotu vylosovala 4 stany označené nálepkou, ktoré mohli vyhrať biblie a drink k tomu.

Chcem poďakovať aj nášmu úžasnému biblickému tímu: Lucke, Matejovi a Jarkovi. Vďaka, že ste boli v stánku full time a verím, že aj napriek tomu, že ste nemohli byť na programe tak intenzívne ako ostatní, Boh vám to vynahradil a ešte aj vynahradí.

Nižšie si môžete pozrieť pár fotiek z našej služby na Campfeste.

 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

10.90 €
8.72 €

9.90 €
7.92 €


 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 04 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie